III Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej

Powiat Policki już po raz trzeci zorganizował Galę Wolontariatu i Aktywności Społecznej. W tym roku wręczono nagrody w pięciu kategoriach – wszystko to w ramach konkursu „Razem Możemy Więcej. Edycja 2017”.

Gospodarzami Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej byli Starosta Policki Andrzej Bednarek i Przewodniczacy Rady Powiatu Cezary Arciszewski.

Do konkursu „Razem Możemy Więcej. Edycja 2017” można było składać zgłoszenia w pięciu kategoriach. Złożono 94 wnioski.

Sołectwo i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn. złożyło wnioski w kategorii działania warte naśladowania z których wyróżniono – Teatr Słowa z Mierzyna prowadzony przez Pana Ryszarda Galant ,Szkolny Klub Wolontariusza z opiekunką panią Hanną Gottfried działający przy Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie i w kategorii osobowość, firma roku Dom Weselny Vivat Magdalena Fąferek.
Gratulujmy Wszystkim wyróżnionym.

  • Kategoria I Działania warte naśladowania
  • Kategoria II Wspólne działania
  • Kategoria III Osobowość Roku
  • Kategoria IV Działalność wolontarystyczna
  • Kategoria V Działalność placówek oświatowych w zakresie wolontariatu i aktywności społecznej.

Głównym celem niniejszego konkursu była promocja różnorodnych form zaangażowania społecznego, w tym działalności organizacji pozarządowych, wolontariuszy, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów rozwijających aktywność społeczną w Powiecie Polickim.

Kapituła konkursu pod przewodnictwem Członka Zarządu Powiatu Beaty Chmielewskiej wytypowała zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Nagrody i wyróżnienia wręczyli Starosta Policki Andrzej Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Wicestarosta Policki Mariusz Sarnecki, Członek Zarządu Powiatu Beata Chmielewska i Skarbnik Powiatu Izabela Wawrzycka.

Źródło: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji, Halina Michalak/Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich

Leave a Response