Mierzyński Dzień Kobiet – Nasza lokalna impreza z tradycją

Mierzyński Dzień Kobiet to już dobra tradycja w Mierzynie. Po raz kolejny panowie z Rady Sołeckiej połączyli tradycję i nowoczesność. Przy pomocy Stowarzyszenia na Rzecz rozwoju Sołectwa Mierzyn, jak co roku zorganizowali wieczornicę.

Dzień Kobiet  w Mierzynie to okazja żeby się spotkać posłuchać muzyki, wymienić doświadczenia, odświeżyć kontakty, a wszystko to dzięki uprzejmości Domu Weselnego Vivat oraz dzięki  niezrównanym kobietom i mężczyznom z Teatru Słowa Mierzyn. Organizatorzy zatroszczyli się nie tylko o ducha ale i  też o podniebienie – Wraz z najlepszymi życzeniami dla naszych Pań zaserwowano tort. Cóż w takiej atmosferze da się świętować i posłuchać porad odnośnie zdrowia i urody.

Dr Elżbieta Sieńko-Awierianów zaprezentowała wykład „Ja Kobieta zawsze zdrowa i sprawna” Każda z Pań mogła wykonać badanie skóry i uzyskać informację na temat jej pielęgnacji. Konsultantki z Firmy Oriflamme przygotowały zabieg na dłonie i loterię w której każdy los wygrywa. Można było też, poznać działanie produktów liofilizowanych, a wszystko to w miłym towarzystwie i przy dźwiękach znanych i lubianych melodii.

Leave a Response