Pomoc dla Kasi – Koncert Charytatywny Szczecińskich Chórów

Kasia to nasza koleżanka, znajoma, sąsiadka, szczęśliwa mężatka i matka trzech córek. Od zawsze pomagała innym, jeszcze do niedawna pracowała jako pielęgniarka w jednej ze szczecińskich przychodni, śpiewała w chórze, cieszyła się życiem. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. W czerwcu tego roku poczuła silny ból brzucha.
Wyniki okazały się dramatyczne – złośliwy rak trzustki.

Dnia 10 sierpnia 2017r. w trakcie operacji okazało się, że guza nie można usunąć i trzeba rozpocząć inne metody leczenia. Metody bardzo kosztowne i przekraczające możliwości rodziny Kasi. Szansę na wyleczenie daje metoda IRE, która nie jest refundowana przez NFZ. Koszt leczenia kształtuje się między 45-75 tys. zł. Potrzebne jest również zastosowanie szczepionki dendrytycznej (koszt 12 tys. zł), która ma uniemożliwić wznowę nowotworu. Dodatkowo Kasia musi stosować specjalistyczną dietę wysokobiałkową, Nutridrinki i codzienną kurację witaminową, której miesięczny koszt wynosi 2 tys. zł.
Marzeniem Kasi jest móc patrzeć, jak dorastają Jej dzieci, zakładają rodziny i towarzyszyć im w najważniejszych chwilach ich życia.

Dzięki Waszej pomocy możemy zrealizować to marzenie. Liczy się każda złotówka wpłacona na konto. Pamiętajmy, że nawet nasze niewielkie zaangażowanie może dać Kasi siłę do walki z chorobą.

Koncert Szczecińskich Chórów „Pomoc dla Kasi”,

Niedziela 19.11.2017r. o godz.15.00

Kościół Garnizonowy w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy!

Kasia nigdy nie prosiła o pomoc, pomagała innym, a teraz to my prosimy Kasię, żeby przyjęła naszą pomoc. Nadszedł moment, kiedy Kasia potrzebuje pomocy i wsparcia od Was!!!

Udział w koncercie będzie dla Was przyjemnością, a zarazem ogromną pomocą dla naszej Koleżanki!

Pomóżmy Jej w tej jakże trudnej walce!

Po koncercie przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na leczenie i pomoc dla rodziny.

Nie bądźmy obojętni! Razem możemy więcej!!!
Każda złotówka się przyda. Tu liczy się czas!…

Wpłaty można dokonywać na konto Caritas z dopiskiem „POMOC DLA KASI KMIEĆKOWIAK” http://www.szczecin.caritas.pl/

21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 w PLN

82 1020 4795 0000 9302 0309 8316 w EUR – kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Dziękujemy

Leave a Response